Beylikdüzü Bilgisayar Servisi

Beylikdüzü Bilgisayar Servisi

Beylikdüzü Bilgisayar Servisi olan İcon Bilişim ; Masaüstü Bilgisayar Teknik Servisi, Notebook Tamiri, Bakım onarım, Laptop Yedek Parça, Yerinde Bilgisayar Servisi, Kurumsal Bakım Anlaşması, LCD Panel Tamiri gibi hizmetleri vermektedir. İcon Bilişim olarak Beylikdüzü, Büyükçekmece, Hadımköy, Avcılar, Haramidere, Esenyurt ilçelerinde bulunan çeşitli şirketlerin IT – Bilgi İşlem Uzmanı olarak danışmanlığını yapmaktadır.

İcon Bilişim memnuniyet temelli hizmet, güvenilirlik ve kalite Anlayışını hiç bozmadan 2000 li yıllardan bu zamana kadar hizmet vermiştir. Bu misyonu ve vizyonu faaliyet gösterdiği tüm alanlara taşıyan icon bilişim bireysel veya kurumsal tüm müşterilere hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Bilgisayar Servisi konusunda Teknik tecrübesi yüksek personellerimiz ile bilgisayarınızda oluşan arızaları detaylı bir şekilde analiz ederken, çözüm aşamasında da doğru ve hızlı adımlar atmaktadır.

Notebook ve Masaüstü bilgisayar Servisi olan firmamız Tamir, Bakım ve Oem Parça değişimlerinde bölgemizde hız ve kalite olarak öncülerdendir.

imac onarım merkezi

EKRAN DEĞİŞİMİ

pil değişimi

BATARYA DEĞİŞİMİ

bilgisayar optimizasyon

İOS – WİNDOWS KURULUMU

yedekleme

VERİ KURTARMA – YEDEKLEME

klavye tamiri

KLAVYE DEĞİŞİMİ

dokunmatik onarımı

TOUCHPAD DEĞİŞİMİ

bilgisayar hızlandırma

HIZ SORUNLARI

hızlı servis

AYNI GÜN TESLİM

Call Now Button
Sohbeti Başlat
1
WhatsApp Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by