Ekran Değişimi

Telefon Ekran Değişimi

Telefonda ekran kırılmaları oldukça fazla yaşanan bir sorundur ve kullanıcıların fazlasıyla canını sıkmaktadır.

Bu konu ile ilgili size en büyük tavsiyemiz ekranınızı en iyi şekilde korumanız olacaktır. Ancak hayatta kazalar olabiliyor siz ne kadar korumaya almış olsanız da telefonunuz yere düştü ve ekranı paramparça oldu. Peki bu saatten sonra yapabileceğiniz en doğru hareket nedir ? Güvenilir ve iyi bir tamir servisi bularak burada ekran değişimi yaptırmanızdır.

İşte tam burada biz devreye giriyoruz, İcon Bilişim olarak telefonunuzu sizden teslim aldıktan sonra büyük bir titizlik ile ekran değişimini gerçekleştiriyoruz.

İphone Ekran Değişimi

Çok fazla tercih edilen telefon markalarından biri olan Apple kullanıcılarına oldukça güzel bir işletim sistemi sunmaktadır. İphone telefonların en çok tercih edilme sebebi bu işletim sistemleridir.

Fakat İphone modellerinin en büyük problemi ise çok hassas olmalarıdır. En küçük darbede ekranları kırılabiliyor, kullanıcılar kırılan ekranı tamir ettirmek istediklerinde ise çok uçuk fiyatlar ile karşılaşabiliyorlar.Bunun sebebi ise İphone yetkili servisi sadece ön ekranınız kırılsa bile iç ekran ile birlikte değişim yapmaktadır

Biz İcon Bilişim olarak ekran değişim işlemini büyük bir titizlik ve dikkat ile yapıyoruz. Bu hizmetimizin fiyatları ise oldukça makul.

Sadece İphone Değil Bütün Modellerde Ekran Değişimi

İcon Bilişim olarak ekran değişimi hizmetimiz sadece İphone modellerinde değil bütün telefonlarda gerçekleştiriyoruz.

Huawei, Asus, Xiaomi, Vestel gibi markalarının da ekran değişimi yapılmaktadır.Bu modellerde de ekran değişimini oldukça dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İphone ekran değişimi gibi bu modellerde de fiyatlarımız oldukça makul.

Ekran Değişiminde İcon Bilişim Farkı

Her şeyden önce ekran değişimi fiyatlarımız oldukça uygundur.

Ekran değişimi yaparken dikkatli ve telefon içine zarar vermeden yapılır.

Ekran değişimi oldukça kısa zamanda gerçekleştirilip ürün size geri teslim edilir.

Değiştirilen ekranların 6 ay firmamız tarafından garantisi vardır.
(Onarım sonrasında darbe – kırılma – sıvı temas gibi durumlar garanti kapsamı dışındadır.)

Call Now Button