iPhone Cep Telefonu Servisi

FİYATLARIMIZ DOLAR KURU NEDENİ İLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.
SERVİSİMİZİ ARAYARAK GÜNCEL FİYAT ALMANIZI TAVSİYE EDERİZ.

iPhone Cep Telefonu Teknik Servis hizmeti veren firmamız cihazınızın arıza durumuna göre ortalama 30 Dakika ila 3 saat içerisinde problemlerinizi çözüme kavuşturmaktadır.
(Servisimize getirilen cihazlar için geçerli süredir.)

iPhone Home Buton değişimi yalnızca 7 – 7 Plus – 8 – 8 Plus modeli cihazlarda yapılmakta olup, parmak izi kimlik özelliği çalışmamaktadır. Home tuşu özelliği orjinali gibi çalışır. Piyasada bulunan bluetooth özellikli olan tuş değildir, orjinal home butonun yerine takılmaktadır. Orjinal hissiyatını kaybetmez.

Değiştirilen Yedek Parça tarafımızdan 6 (Altı) ay garantilidir.
(Onarım Sonrasında Darbe – Kırılma – Sıvı Temas Gibi Durumlar Garanti Kapsamına Girmemektedir.)

İcon Bilişim olarak cihazınızda oluşan ses problemi, sıvı temas, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanma, yan buton ve ana butonun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root – yazılım sorunları, Android – ios yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi bir çok arızayı kısa sürede çözmekteyiz.

Kargo ile cihazını onarıma göndermek isteyen müşterilerimiz herhangi bir Sürat Kargo acentesine gidip 1229768183 müşteri numarası ile gönderim yapabilir.

Sorularınızı sağ alt kısımda Bulunan WHATSAPP CANLI DESTEK bölümünden teknik servis personellerimize iletebilirsiniz.

Call Now ButtonHızlı Arama
WhatsApp chat